ANETA KRĘGLICKA

Historia Anety Kręglickiej jest unikalna. Właściwie nie ma osoby, do której Anetę Kręglicką można by w Polsce porównać – mamy jedyną polską Miss Świata, bizneswomen i osobę medialną, ze stałym niezmiennym i nienagannym od lat, wysoko pozycjonowanym wizerunkiem. Kobietę atrakcyjną, wykształconą ( UG, ukończone studia doktoranckie SGH), utożsamianą z elegancją, klasą i subtelną popularnością, która w Polsce częściej budzi respekt i szacunek niż wywołuje krytykę.

Aneta Kręglicka to uosobienie kobiety XXI wieku  niezależnej, pewnej swojej wartości, otwartej na świat i ludzi, kosmopolitycznej, ceniącej wartości rodzinne i społeczne.

Aneta to też ikona stylu, kojarzona z modą, wielokrotnie wymieniana przez pisma kobiece, jako najlepiej ubrana Polka, której elegancja jest tematem wielu artykułów i dyskusji.

Nadrzędnym atutem Anety Kręglickiej, obok wizerunku, jest jej naturalność i mimo swojej dojrzałości – młodzieńczy wygląd. To daje możliwość utożsamiania jej z różnymi grupami wiekowymi. Jej styl, figura, aktywność sportowa oraz higieniczny sposób życia są autentyczne. Autentyzm podyktowany jest też charakterem i silną osobowością Anety Kręglickiej, która nie robi niczego bez przekonania. Dzięki czemu staje się wiarygodna i prawdziwa dla Marki, z którą się utożsamia.

 

KOLEKCJA

„Zawsze fascynowała mnie prostota. Uwielbiam stylizacje, które skupiają uwagę, w nienachalny sposób uwodząc pomysłem, jakością. Mój styl i poczucie estetyki czerpią garściami z minimalizmu, poza tym są zaprzeczeniem ostentacji. Cenię niewymuszoną elegancję, klasykę, ponadczasowość, niebanalną prostotę, ale także powściągliwość i pewną dyskrecję. Na pierwszym miejscu stawiam jakość, wynikającą z doboru tkanin oraz dbałości o detal. Dzięki temu minimalistyczna forma intryguje i przestaje być monotonna.”

Aneta KręglickaWyrażam zgodę na otrzymywanie od „P and V” Sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów „P and V” Sp. z o.o. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem danych i rezygnacją z otrzymywania korespondencji i informacji handlowych.

FreshMail.pl