16.02.2018

Aneta Kręglicka x L’AF – hołd złożony pięknu

Aneta Kręglicka projektantką mody

Elegancki strój nie musi być prosty i przewidywalny. Zahaczająca o nutkę wytwornej awangardy kolekcja MINIMAL stworzona przez Miss Świata Anetę Kręglicką dla marki L’AF jest odpowiedzią na potrzeby kobiet ceniących w modzie połączenie elegancji i niebanalnych rozwiązań. Pani Aneta pozostała wierna gamie najbardziej uniwersalnych kolorów takich jak czerń, biel oraz błękit i wykreowała świat, który tętni emocjami.

Wewnętrzna siła i pragnienie samodzielnego decydowania o sobie determinują zarówno życie Anety Kręglickiej, jak i jej projekty. Pragnienie wskazania milionom Polek kierunku oraz podzielenia się z nimi swoją wiedzą na temat mody, skłoniły ją do wielkiego powrotu – niekwestionowana ikona stylu, Aneta Kręglicka, niedawno zadebiutowała jako projektantka mody! Stworzone przez nią kreacje – podobnie jak ona sama – emanują spokojem i bezpretensjonalnością. Proste formy za każdym razem przełamane zostały zaskakującym elementem, tworząc całość, wobec której nie sposób pozostać obojętnym.

Od Miss Świata do kreatorki mody

Chociaż mogłoby się wydawać oczywiste, że Miss Świata powinna związać swoje życie z modą, Aneta Kręglicka nigdy nie wybierała utartych ścieżek i śmiało podążała za własnymi marzeniami. Dzięki swoim profesjonalnym działaniom na wielu polach już dawno przestała być kojarzona tylko i wyłącznie z tytułem Miss Świata. Imponujące wykształcenie poparte licznymi sukcesami biznesowymi sprawiło, że dwukrotnie znalazła się na liście najbogatszych Polaków show-biznesu magazynu Forbes. W latach dziewięćdziesiątych przecierała szlaki agencjom reklamowym, co zaowocowało tym, że stała się niekwestionowanym autorytetem w tej dziedzinie. Jednak tworząc swoje marketingowe imperium, nie zapomniała o tym, co od zawsze było dla niej najważniejsze – o niezależności, wartościach rodzinnych, otwartości i naturalności.

Kolekcja MINIMAL – ponadczasowa elegancja

Od dawna z niecierpliwością oczekiwaliśmy na debiut Anety Kręglickiej w roli projektantki. Niedawno rąbek tajemnicy został przed nami uchylony i poznajemy coraz więcej szczegółów na temat kolekcji MINIMAL. Czego zatem możemy się spodziewać? Charakterystyczne dla Anety Kręglickiej ambicja oraz determinacja przejawiają się również w jej projektach stworzonych wraz z marką L’AF – ponadczasowych i w wysmakowany sposób eleganckich. Wystarczy przyjrzeć się kreacjom Pani Anety, by z łatwością odgadnąć, co skrywa jej dusza – fuzję stylu oraz niczym nie skrępowanej wolności. Niebanalne i zaskakujące, a jednocześnie niezwykle wytworne kreacje stanowią kwintesencję elegancji i gwarantują doskonałą wygodę noszenia. Pełna kolekcja tych niezwykłych ubrań zostanie zaprezentowana szerszej publiczności podczas pokazu mody, który odbędzie się 15 marca w Warszawie.

Wewnętrzne bogactwo wyrażone językiem mody

Projektantka ubiera współczesne kobiety w pewność siebie i w niezwykle subtelny, lecz wyrafinowany sposób podkreśla ich seksapil. Mariaż prostych fasonów ze stonowanymi kolorami tworzy spokojne, jednak zdecydowane kreacje. Są one świadectwem wieloletniego obcowania Anety Kręglickiej z modą, znajomości najnowszych trendów, ale również doskonałego warsztatu oraz naturalnego wyczucia. Dzięki swojemu estetycznemu zmysłowi i intuicji, Aneta Kręglicka stworzyła kolekcję dla kobiet takich jak ona sama – epatujących wewnętrznym pięknem i harmonią oraz takich, które pragną wyrazić swoje wewnętrzne bogactwo za pomocą języka mody. Każda z kreacji Anety Kręglickiej jest hołdem złożonym niezależnej, pewnej siebie i naturalnej kobiecości.

 

 

 

Sending
Recenzja użytkownika
0 (0 recenzji)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *