25.09.2018

Moda na jesień według Anety Kręglickiej x L’AF

Aneta Kręglicka jeszcze do niedawna znana była głównie jako pierwsza polska Miss Świata, businesswoman i jedna z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Dziś rozwija swoje portfolio projektowe. Po gromkim sukcesie debiutanckiej wiosennej kolekcji nadszedł czas na kolejną – podobnie jak poprzednia stworzoną we współpracy z L’AF, tym razem na sezon jesień-zima.

„You must keep it simple” – czym inspiruje się Aneta Kręglicka?

Inspiracją dla projektów Anety Kręglickiej są słowa znanego francuskiego projektanta Huberta de Givenchy: „You must, if it’s possible, be born with a kind of elegance. It is a part of you, of yourself” oraz „You must keep it simple”. Słowa te znakomicie wpisują się we własną maksymę Anety Kręglickiej oraz oddają jej stosunek do stylu i własnego emploi. Subtelna elegancja – taka, w którą można ubrać się na co dzień, a nie tylko na czerwony dywan – to określenie, które doskonale określa jej projekty. Kolekcja Anety Kręglickiej POZA CZASEM/TIMELESS – mimo panującego na świecie nadmiaru, pozostaje w duchu minimalistycznym. A jej bazowe kolory – czerń i biel – są uniwersalne i ponadczasowe. Mimo że uznawane są za stonowane, to kreacje Anety Kręglickiej w tych barwach przyciągają wzrok dzięki niebanalnym formom.

AK x L'AF Płaszcz Alice

Dyskretna elegancja w kolekcji Anety Kręglickiej

Kolekcja Anety Kręglickiej wyróżnia się niewymuszoną elegancją. Sama projektantka podkreśla: „Kocham elegancję, prostotę i dyskretny chic. Lubię interpretować klasykę nowocześnie. Moja kobieta to niezależna, świadoma swojej wartości osobowość. Dbam o gatunek i jakość wykorzystywanych w kolekcji materiałów. Interesuje mnie tylko dobre krawiectwo, bo tylko takie się broni. Stylizacje najnowszej kolekcji POZA CZASEM są więc bliskie mojej naturze i mojej estetyce”. Aneta Kręglicka stawia na staranność, jakość i znakomite krawiectwo, a znając jej doskonały gust, można jej zaufać.

AK x L'AF Spodnie Patrizia

Dla kogo kolekcja ubrań Anety Kręglickiej POZA CZASEM/TIMELESS?

Wśród haseł, które inspirowały Anetę Kręglicką podczas tworzenia kolekcji, były między innymi: kobiecość, nowoczesność, świadomość, niezależność, elegancja i dystynkcja. Z pewnością nowa kolekcja trafi więc do wszystkich pań, którym hasła te są bliskie na co dzień. POZA CZASEM Anety Kręglickiej jest manifestacją nowoczesnej kobiecości. Kobiety silnej i niezależnej, znającej swoją wartość i własne potrzeby. Taką, która nie musi prosić się o poklask, bo świadomość własnej wartości wypływa z jej wnętrza. Aneta Kręglicka zadbała o to, by w projektach podkreślić kobiecość – niezależnie od wieku czy figury. Tworzy ubrania, które pozostawiają swobodę ruchu przy jednoczesnym podkreśleniu piękna kobiecej sylwetki. Udowadnia, że warto być niezależną i odważną kobietą. Podobnie jak w pierwszej autorskiej kolekcji – również i w drugiej Aneta Kręglicka pozostaje wierna swoim zasadom, w tym minimalizmowi. Stawia na prostotę oraz nienachalne stylizacje, które zwracają uwagę swoim pomysłem, wykonaniem i dbałością o detale.

AK x L'AF bluzka Patrizia

Nutka nonszalancji, czyli kolekcja ubrań Anety Kręglickiej jesień/zima 2018

Kolekcja Anety Kręglickiej na jesień 2018 wyróżnia się niebanalnymi projektami wykonanymi z połączenia często równie nieoczywistych materiałów, form i kolorów. I w tym właśnie tkwi jej piękno. W kolekcji znajdą się zarówno niebywale spektakularne kreacje na wyjątkowe okazje, jak i (a może przede wszystkim) ubrania charakteryzujące się minimalistyczną elegancją, które można nosić na co dzień – do biura, na spotkania towarzyskie czy biznesowe itp. Zachwycają w niej także wygodne modele sportowe – bluzy z nutką nonszalancji i wygodne dopasowane do sylwetki sukienki. Projektantka umiejętnie wykorzystała klasyczne kroje, wzbogacając je w zaskakujące połączenia materiałów czy nieoczywiste fasony.

Jaka jest nowa kolekcja Anety Kręglickiej na jesień/zimę 2018?

Jak podkreśla Aneta Kręglicka, garderoba jesienno-zimowa daje większe pole do popisu: „Sezon zimowy daje możliwości operowania bogatszymi środkami wyrazu – materiały, kolorystyka, faktury, wielowarstwowość. Moja druga w życiu kolekcja dla marki L’AF jest więc bogatsza w formie i kolorystyce”. Dlatego też w najnowszej kolekcji Anety Kręglickiej znajdziesz modne kolory na jesień i zimę 2018 – ognistą czerwień czy spaloną letnim słońcem barwę żółtą. Przeważają jednak kolory uznawane za ponadczasowe i eleganckie – biel i czerń, które łączą się z nowoczesną stylistyką. W projektach Anety Kręglickiej niejednokrotnie są zestawione na zasadzie kontrastu, odzwierciedlającego kobiecą zmienną naturę. Jednocześnie biel i czerń to kolory niezwykle uniwersalne, będące doskonałą bazą do rozpoczęcia stylizacyjnej przygody.

AK x L'AF Bluzka Alessandra

Zdjęcia:
Fotograf: Mateusz Stankiewicz @mateusz.stankiewicz
Modelka: Aneta Kręglicka
Makijaż: MAKE-UP STUDIO Anna Rumińska
Fryzury: Michał Wawrzeniec Zakład Fryzjerski
Stylizacja: Alicja Werniewicz
Dyrektor Artystyczny: Rafał Tylicki
Produkcja: Grupa P and V, MałyPR
Sesja została zrealizowana dzięki uprzejmości firmy Interstone – hurtownia kamienia naturalnego.
Adamowice, ul. Styropianowa 2, 96-320 Mszczonów, www.interstone.pl

Sending
Recenzja użytkownika
0 (0 recenzji)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *