WIĘCEJ NIŻ MODA

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

ZOBACZ FILM

Poznaj nową kolekcje L'AF Jesień - Zima 2021/22

Formularz

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od „P and V” Sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów „P and V” Sp. z o.o. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem danych i rezygnacją z otrzymywania korespondencji i informacji handlowych.

JAKOŚĆ

Jakość nie jest dla nas pustym słowem. Pracujemy wyłącznie z najlepszymi fachowcami w swoich dziedzinach. Każdy model w naszej kolekcji jest nie tylko świetnie zaprojektowany ale i wykonany z ogromną starannością o detale. Najdelikatniejsze włoskie i francuskie tkaniny, wyszukane dodatki i perfekcja wykończenia to niezbędne elementy jakości na poziomie L’Ame de Femme.

SZEROKI WYBÓR ROZMIARÓW

Nasze projekty dostępne są w rozmiarach od 34 do 46. Tworząc kolekcję dbamy, by wszystkie modele niezależnie od rozmiaru podkreślały piękno kobiecej sylwetki.

DOŚWIADCZENIE

Marka L’Ame de Femme to 19 lat doświadczenia i obecność na 8 rynkach w Europie i Azji.

WSPARCIE MARKETINGOWE

Tworzymy rocznie 2 pełne kolekcje, do których powstają sesje wizerunkowe, lookbooki, edytoriale, reklamy. Wspieramy naszych partnerów poprzez przygotowywanie materiałów graficznych, informacji o kolekcjach, działania PR, współpracę z największymi wydawnictwami oraz gwiazdami.

NOWOCZESNOŚĆ

Zespół profesjonalistów stale poszukuje nowych idei, nowości kolorystycznych oraz technologicznych. Po mistrzowsku łączy klasyczny styl z niebanalnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.

POLSKA PRODUKCJA

Jesteśmy dumni z faktu, że wszystkie kolekcje powstają w Europie, w Polsce, a dokładniej pod Warszawą. Takie zaplecze produkcyjne daje nam możliwość kontroli na każdym etapie powstawania kreacji.

NASZE NAGRODY

EXPORT LEADERS 2015

Odznaka honorowa i podziękowanie za promowanie polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych.

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Naszą dewizą jest promocja marek o jakości premium, które opierają się na produkowanych w Polsce, wysoko gatunkowych ubraniach dostępnych w przystępnej cenie. Dążymy do stworzenia relacji handlowych, które przynoszą nie tylko zyski, ale zapewniają, że nasz Klient odnosi sukcesy realizując swoje pasje. Dzielimy się swoim doświadczeniem i nieocenioną wiedzą z wszystkimi partnerami, którzy chcą rozpocząć działalność w sektorze mody.
JAK ZAMAWIAĆ

Łatwe i wygodne zamówienie bezpośrednio u Twojego osobistego doradcy handlowego. Skontaktuj się z nami, a opiekun przedstawi Ci dedykowaną dla Ciebie ofertę.

DORADCA OSOBISTY

Zapewniamy zaangażowany dział opieki nad Klientem gotowy udzielić specjalistycznej porady. Oferujemy wsparcie w zakresie sprzedaży oraz doradztwo w tworzeniu butików.

WARUNKI ZWROTU

Umożliwiamy procentowo określony poziom zwrotu pełnowartościowego towaru po zakończonym sezonie sprzedaży.

PŁATNOŚCI

Dogodne formy i terminy płatności ustalamy indywidualnie dostosowując się do Twoich możliwości.

UMOWY

Współpraca z L’Ame de Femme odbywa się w oparciu o jasne i dogodne zasady sprzedaży, które gwarantują dostęp do jednego z najbogatszych asortymentów odzieży damskiej w Polsce.

GWARANCJA

Zapewniamy szybką i sprawną realizację zamówień oraz stabilną współpracę w zakresie dostaw. Naszym gwarantem jest towar najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

KONTRAKTACJE

TERMINY

Żyjemy rytmem paryskich pokazów, kolekcje projektujemy z dużym wyprzedzeniem. Dlatego prezentację sezonu Jesień/Zima organizujemy wraz z początkiem roku, a Wiosnę/Lato wczesną jesienią.

DLACZEGO

Kontraktacja to świetna okazja żeby lepiej poznać naszych partnerów, zrozumieć ich potrzeby i poznać oczekiwania. Słuchamy uważnie, obserwujemy i wyciągamy wnioski by współpracowało nam się jeszcze lepiej.

POKAZY

Dwa razy w roku mamy przyjemność zaprosić naszych partnerów do siebie, by zaprezentować najnowszą kolekcję. Specjalnie dla nich organizujemy pokaz, w trakcie którego znani warszawscy styliści przybliżają proponowane przez nas trendy, podpowiadają jak łączyć ze sobą sylwetki i doradzają w indywidualnych rozmowach.

GDZIE

Lubimy naszych partnerów zaskakiwać, wybieramy różne lokalizacje. Zawsze jednak są to miejsca z duszą, mniej formalne za to sprzyjające idealnej prezentacji linii marki.

Zawsze Trendy

KOLEKCJE SEZONOWE

Kolekcje L’AF są pełne kontrastów. Często na tkaninach pojawiają się kwiatowe grafiki, w szczególny sposób podkreślające delikatność kobiecej natury, które przełamane prostą konstrukcją kreacji nadają sylwetce siły i posągowości. L’Ame de Femme, marka, która została stworzona z naturalnej potrzeby kreowania piękna.

ONE ODKRYŁY NASZ NIEPOWTARZALNY STYL

GWIAZDY

Marka L’AF, pomimo młodego wieku, skradła już serce niejednej kobiety. Dopracowane projekty, szlachetne tkaniny i perfekcyjne wykonanie to gwarancja najwyższej jakości, której poszukują kobiety. Nasze kolekcje podkreślają kobiecą urodę w życiu codziennym, zachwycają również na czerwonym dywanie.
W krótkim czasie zdobyliśmy liczne grono wiernych fanek, wśród których znajdują się kobiety znane z wyrafinowanego stylu i znakomitego gustu. Zaufały nam prezenterka Małgorzata Rozenek-Majdan, piosenkarka Justyna Steczkowska, dziennikarka Odeta Moro, piosenkarka i aktorka Maria Niklińska, prezenterka Dorota Wellman, aktorka Grażyna Wolszczak i wiele innych utalentowanych kobiet.

Perfekcja w każdym detalu

PRODUKCJA

Cały cykl produkcyjny począwszy od projektu, poprzez wykonanie konstrukcji, aż po jego uszycie odbywa się w Polsce. Posiadamy komputerowe przygotowanie produkcji i nowoczesny park maszynowy. Współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi takimi jak Freudenberg i Amman oraz Katedrą Materiałoznawstwa Odzieżowego Politechniki Łódzkiej. Dzięki temu możemy się pochwalić najwyższą jakością wykonania naszych projektów. Używamy tkanin i dodatków od najlepszych dostawców na świecie z Włoch, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Japonii oraz Austrii.

SALONY SPRZEDAŻY

Nasze salony to połączenie elegancji, stylu i wygody. To nowoczesne, przestronne wnętrza które pięknie eksponują naszą kolekcję.
Klientkom oferujemy profesjonalną obsługę, którą zapewnia nasz zgrany i doświadczony zespół, indywidualne podejście oraz liczne przywileje Programu Lojalnościowego.

Salon firmowy w Józefowie

ul. Sikorskiego 127B
05-420 Józefów

T. | +48 795 407 379

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt.   10:00 – 19:00
Sob.             10:00 – 15:00

Formularz

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od „P and V” Sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych oraz partnerów „P and V” Sp. z o.o. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem danych i rezygnacją z otrzymywania korespondencji i informacji handlowych.

FreshMail.pl