WIĘCEJ NIŻ MODA

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

ZOBACZ FILM

Poznaj nową kolekcje L'AF Wiosna - Lato 2024

Formularz

  JAKOŚĆ

  Jakość nie jest dla nas pustym słowem. Pracujemy wyłącznie z najlepszymi fachowcami w swoich dziedzinach. Każdy model w naszej kolekcji jest nie tylko świetnie zaprojektowany ale i wykonany z ogromną starannością o detale. Najdelikatniejsze włoskie i francuskie tkaniny, wyszukane dodatki i perfekcja wykończenia to niezbędne elementy jakości na poziomie L’Ame de Femme.

  SZEROKI WYBÓR ROZMIARÓW

  Nasze projekty dostępne są w rozmiarach od 34 do 46. Tworząc kolekcję dbamy, by wszystkie modele niezależnie od rozmiaru podkreślały piękno kobiecej sylwetki.

  DOŚWIADCZENIE

  Marka L’Ame de Femme to 19 lat doświadczenia i obecność na 8 rynkach w Europie i Azji.

  WSPARCIE MARKETINGOWE

  Tworzymy rocznie 2 pełne kolekcje, do których powstają sesje wizerunkowe, lookbooki, edytoriale, reklamy. Wspieramy naszych partnerów poprzez przygotowywanie materiałów graficznych, informacji o kolekcjach, działania PR, współpracę z największymi wydawnictwami oraz gwiazdami.

  NOWOCZESNOŚĆ

  Zespół profesjonalistów stale poszukuje nowych idei, nowości kolorystycznych oraz technologicznych. Po mistrzowsku łączy klasyczny styl z niebanalnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami.

  POLSKA PRODUKCJA

  Jesteśmy dumni z faktu, że wszystkie kolekcje powstają w Europie, w Polsce, a dokładniej pod Warszawą. Takie zaplecze produkcyjne daje nam możliwość kontroli na każdym etapie powstawania kreacji.

  NASZE NAGRODY

  EXPORT LEADERS 2015

  Odznaka honorowa i podziękowanie za promowanie polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych.

  WARUNKI WSPÓŁPRACY

  Naszą dewizą jest promocja marek o jakości premium, które opierają się na produkowanych w Polsce, wysoko gatunkowych ubraniach dostępnych w przystępnej cenie. Dążymy do stworzenia relacji handlowych, które przynoszą nie tylko zyski, ale zapewniają, że nasz Klient odnosi sukcesy realizując swoje pasje. Dzielimy się swoim doświadczeniem i nieocenioną wiedzą z wszystkimi partnerami, którzy chcą rozpocząć działalność w sektorze mody.
  JAK ZAMAWIAĆ

  Łatwe i wygodne zamówienie bezpośrednio u Twojego osobistego doradcy handlowego. Skontaktuj się z nami, a opiekun przedstawi Ci dedykowaną dla Ciebie ofertę.

  DORADCA OSOBISTY

  Zapewniamy zaangażowany dział opieki nad Klientem gotowy udzielić specjalistycznej porady. Oferujemy wsparcie w zakresie sprzedaży oraz doradztwo w tworzeniu butików.

  WARUNKI ZWROTU

  Umożliwiamy procentowo określony poziom zwrotu pełnowartościowego towaru po zakończonym sezonie sprzedaży.

  PŁATNOŚCI

  Dogodne formy i terminy płatności ustalamy indywidualnie dostosowując się do Twoich możliwości.

  UMOWY

  Współpraca z L’Ame de Femme odbywa się w oparciu o jasne i dogodne zasady sprzedaży, które gwarantują dostęp do jednego z najbogatszych asortymentów odzieży damskiej w Polsce.

  GWARANCJA

  Zapewniamy szybką i sprawną realizację zamówień oraz stabilną współpracę w zakresie dostaw. Naszym gwarantem jest towar najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

  KONTRAKTACJE

  TERMINY

  Żyjemy rytmem paryskich pokazów, kolekcje projektujemy z dużym wyprzedzeniem. Dlatego prezentację sezonu Jesień/Zima organizujemy wraz z początkiem roku, a Wiosnę/Lato wczesną jesienią.

  DLACZEGO

  Kontraktacja to świetna okazja żeby lepiej poznać naszych partnerów, zrozumieć ich potrzeby i poznać oczekiwania. Słuchamy uważnie, obserwujemy i wyciągamy wnioski by współpracowało nam się jeszcze lepiej.

  POKAZY

  Dwa razy w roku mamy przyjemność zaprosić naszych partnerów do siebie, by zaprezentować najnowszą kolekcję. Specjalnie dla nich organizujemy pokaz, w trakcie którego znani warszawscy styliści przybliżają proponowane przez nas trendy, podpowiadają jak łączyć ze sobą sylwetki i doradzają w indywidualnych rozmowach.

  GDZIE

  Lubimy naszych partnerów zaskakiwać, wybieramy różne lokalizacje. Zawsze jednak są to miejsca z duszą, mniej formalne za to sprzyjające idealnej prezentacji linii marki.

  Zawsze Trendy

  KOLEKCJE SEZONOWE

  Kolekcje L’AF są pełne kontrastów. Często na tkaninach pojawiają się kwiatowe grafiki, w szczególny sposób podkreślające delikatność kobiecej natury, które przełamane prostą konstrukcją kreacji nadają sylwetce siły i posągowości. L’Ame de Femme, marka, która została stworzona z naturalnej potrzeby kreowania piękna.

  ONE ODKRYŁY NASZ NIEPOWTARZALNY STYL

  GWIAZDY

  Marka L’AF, pomimo młodego wieku, skradła już serce niejednej kobiety. Dopracowane projekty, szlachetne tkaniny i perfekcyjne wykonanie to gwarancja najwyższej jakości, której poszukują kobiety. Nasze kolekcje podkreślają kobiecą urodę w życiu codziennym, zachwycają również na czerwonym dywanie.
  W krótkim czasie zdobyliśmy liczne grono wiernych fanek, wśród których znajdują się kobiety znane z wyrafinowanego stylu i znakomitego gustu. Zaufały nam prezenterka Małgorzata Rozenek-Majdan, piosenkarka Justyna Steczkowska, dziennikarka Odeta Moro, piosenkarka i aktorka Maria Niklińska, prezenterka Dorota Wellman, aktorka Grażyna Wolszczak i wiele innych utalentowanych kobiet.

  Perfekcja w każdym detalu

  PRODUKCJA

  Cały cykl produkcyjny począwszy od projektu, poprzez wykonanie konstrukcji, aż po jego uszycie odbywa się w Polsce. Posiadamy komputerowe przygotowanie produkcji i nowoczesny park maszynowy. Współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi takimi jak Freudenberg i Amman oraz Katedrą Materiałoznawstwa Odzieżowego Politechniki Łódzkiej. Dzięki temu możemy się pochwalić najwyższą jakością wykonania naszych projektów. Używamy tkanin i dodatków od najlepszych dostawców na świecie z Włoch, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Japonii oraz Austrii.

  SALON SPRZEDAŻY

  Nasz salon to połączenie elegancji, stylu i wygody. To nowoczesne, przestronne wnętrze które pięknie eksponuje naszą kolekcję.
  Klientkom oferujemy profesjonalną obsługę, którą zapewnia nasz zgrany i doświadczony zespół, indywidualne podejście oraz liczne przywileje Programu Lojalnościowego.

  Salon firmowy w Józefowie

  ul. Sikorskiego 127B
  05-420 Józefów

  T. | +48 516 058 939

  Godziny otwarcia:
  Pon.-Pt.      10:00 – 19:00
  Sob.            10:00 – 15:00

  Formularz